Entries in the ‘Svatby’ Category:

Pozdrav ze svatební cesty

Posíláme všem přátelům a známým a čtenářům tohoto webu pozdrav ze svatební cesty. Adam, Hanka a Qvitta Více obrázků naleznete zde.

Leave a Comment

Kde se bude odehrávat svatba

Zvětšit mapu

Comments (3)

Svatba Adam a Hanka

Již se nezadržitelně blíží náš důležitý den. Informace o tomto dni naleznete na této stránce. Title: ObřadLocation: Hrad ZvíkovStart Date: 2008-10-04Start Time: 12:15End Date: 2008-10-04End Time: 13:00

Comments (1)

Uplynulý týden

Tak mám za sebou týden plný zážitků Týden začal zjištěním, že mi pojišťovna konečně proplatila zničenou střechu na autě a tak jsem se jal shánět konečně vysněný Hard Top. Jaké bylo nemilé zjištění, že v Čechách ho levněji jak za 25 000 neseženu :(. Nezbilo mi nic jiného, než se na googlu podívat na německé […]

Comments (1)

Nová stránka – info o Pešlíků svatbě

Na akcičky jsem přidal novou stránku, kam jsme vložil informace o průběhu „Svatebního dne budoucích Pešlíků/Lopotů“ Na tuto stránku se dostanete pomocí odkazu v horní části stránek nebo kliknutím zde.

Leave a Comment

Přidány dvě nové galerie

tak jsem se konečně odhodlal a víc jak po měsíci jsem vytvořil galerii z Kouďáků svatby, kterou najdete zde. A mimo této galerie jsem hned přidal fotografie z následovného grilování u Pešlíků kam za námi zavítal i spolužák ze střední školy Jindříšek.

Leave a Comment

Chráněno: Pešlíci – Svatební dar – nedar

Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Pokračování společné cesty životem Koudyho a Kachny

Tak pokračování předávání společného daru bude 24.7.2008. Další indícii dostanou v 17:00 ve Vršovicích v ulici Finská. Kdo se bude chtít zúčastnit ať se dostaví. Stále potřebujeme další osoby pro zajištění celé akce. Podrobnosti o chystaném překvapení najdete v zaheslovaném článku soukromé. Heslo je stále stejné! Vyúčtování za dar dodám v co nejbližší době!

Comments (16)

Chráněno: Soukromé

Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.