Archive for Březen, 2007:

Slezina před odjezdem na Slovensko

V pondělí 2.4. bude setkání kvůli prodebatování podrovností týkajících se „Expedice krmení medvědů“. Setkání proběhne v klubu Bluesrock. Začátek akce je naplánovaný na 19:00. Kdo se chce zúčastnit plánované expedice si sebou přinese zálohu ve výši 1000,-Kč. Tuto částku použiji při nákupu místenek do spacího vlaku.

Leave a Comment

Odpolední prosba

Tak jsem včera odpoledne, po položení koberce a vystěhování nějakých věcí z máminy nové kanceláře, ve které finišují poslední úpravy před finálním stěhováním, zvedl zvonící telefon. Koukám, kdo že to volá .. ha Šimon. To určitě bude chtít zajít na pifko. A ejhle..

Comments (2)

Příprava na rekonstrukci

Rodiče se rozhodli, že stav jejich bytu je již neúnosný, že je potřeba generální rekonstrukce a natažení nových rozvodů. Takže jsme se s bráchou zaradovali.. protože velká část rekonstrukce bude na nás.. teda spíš na bráchovi.. přeci jen nemusí chodit do práce a má více volného času. Den „D“ byl stanoven na sobotu 24.3. Za […]

Leave a Comment

Česko hledá písničku

Má oblíbená písničková formace Dana Houdková a stejná krev se účastní soutěže Česko hledá písničku. Již se dostali do 3. semifinále. Podpořte jejich snahu a zašlete Vaše hlasy pro postup dál. Klipy ze soutěže jsou na výše uvedeném odkazu. Hlasujte Sms: CHP 17 na tel.: 9000606 a Sms: CHP 18 na tel.: 9000606.

Leave a Comment

Matějská

Tak máme za sebou návštěvu Matějské pouti. A jak to mohlo dopadnout.. že.. celý týden bylo nádherně slunečné počasí a v sobotu se vše pokazilo. Mimo větru padlo i pár kapek. Naštěstí těch kapek bylo doopravdy jen trochu a nezmokli jsme. Holky zvolili jako optimální ohříváček grog a já své oblíbené pivo v kelímku s […]

Leave a Comment

Cyklistická expedice „Krmení medvědů“

Chci vás pozvat na cyklistickou expedici „Krmení medvědů“ Tato akce hrdě nazvané expedice bude probíhat na severovýchodě Sloveské republiky. Hrubá trasa je Humenné – Dukelský průsmyk – Bukovské vrchy – Humenné. Termín je stanoven na 3.5.2007 – odjezd z Prahy Hlavní nádraží v 22:07 rychlíkem ŠÍRAVA. Příjezd do Humenného je v 9:41. Návrat do Prahy […]

Comments (14)

Návštěva Matějské pouti

Dne 17.3.2007 se chystáme na návštěvu Matějské pouti. Sraz je před hlavním vchodem do „fučíkárny“ v 13:30. Snad nám bude přát štěstí a vyjde počasí.

Comments (1)

Vítám Vás na novém webu

Po komplikacích s předchozím web hostingem jsem se rozhodl změnit providera a též změnit i publikační soft. Respektive použít pro své stránky publikační soft. Snad se vám stránky budou zamlouvat.

Leave a Comment